KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15154318

nr 1515 4318

Lars Greger

(f. 1947), Sverige

Oljemålning, Skärgårdsmotiv, Signerad. Olja på duk, 26x53 cm, yttermått inklusive ram: 29x57 cm

Lars Greger, svensk målare född i Östersund 1947.

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 16 januari 2023
kl 18:26:17

16/1 17:55:32 1      300 kr
16/1 18:21:17 2      Vinnande bud

Lars Greger

Läs mer om Lars Greger