KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15154318
nr 1515 4318
Lars Greger
(f. 1947), Sverige
Oljemålning, Skärgårdsmotiv, Signerad. Olja på duk, 26x53 cm, yttermått inklusive ram: 29x57 cm
Lars Greger, svensk målare född i Östersund 1947.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 januari 2023
kl 18:26:17
16/1 17:55:32
300 kr
16/1 18:21:17